top of page

Speelavond 22 maart | Ledengroei | Kandidaten NK clubteam bekend

We hebben er weer een nieuw lid bij, groot in ons leden bestand kunnen we alleen enorm blij mee zijn. Met nog een week te gaan in de competitie voor de Azuren Draak van het oosten 2023, is het behoorlijk spannend geworden. Afgelopen week weer 6 tafels. Het was goed om Marij na lange tijd weer terug te zien aan de speeltafel. Er waren ook deze week ook weer twee cursisten, Debbie en Thera die beiden gebruik maken van de mogelijkheid om vrijblijvend twee keer onze gast te zijn na de zes instructieavonden. We hopen dat ze het gezellig hebben gehad en we ze komende woensdag weer zien.


WELKOM HESTER!

Hester is sinds vorige week lid geworden. Hester is een enthousiaste cursist uit de voorjaarscursus, zij heeft na twee maal onze gast te zijn besloten om lid te worden van onze club! Van harte welkom Hester!


NK CLUBTEAM KANDIDATEN BEKEND

Er zijn zijn zes leden die zich hebben aangemeld als kandidaat voor het clubteam.

De kandidaten zijn Eva (R), Jeannette (R), Joyce R (C), Lino (R), Nico (R) en Peter (R).

Het NK is gepland op 24 juni in Vogelenzang en wordt georganiseerd door Mahjongclub Bamboe Acht.

In de selectie procedure wordt er gekeken naar de resultaten van MCR toernooi resultaten van de periode van mei 2022 t/m april 2023 en de laatste vier afgeronde interne competitie kwartalen. Voordat de definitieve selectie bekend kan worden gemaakt is het nog afwachten wat het resultaat is in de Azuren Draak 2023 en het Paarse Draak toernooi.


ALV 2023

Aan alle leden is inmiddels enige tijd geleden een uitnodiging gestuurd voor de jaarlijkse Algemene Vergadering van onze club. Mocht je de uitnodiging niet hebben ontvangen, laat dit dan weten aan onze secretaris Rita.

De ALV vindt plaats op 5 april voorafgaand aan het "avondje anders".


UITSLAG SPEELAVOND 22 MAART

Eva werd tafelwinnaar en wist ook het hoogste aantal punten te scoren, gefeliciteerd.

Ook Wim, Lino, Joyce R, Ria en Marijke werden tafelwinnaar.

Ons nieuwe lid Hester en ook onze gasten Debbie en Thera verweerden zich kranig op deze avond.TUSSENSTAND AZUREN DRAAK 2023

In de top van de ranglijst waren er geen feitelijke positie wisselingen.

Wendy liet wel punten liggen waardoor Lino tot op 2 punten afstand wist te komen.

Ook Eva en Wim wisten 2 punten in te lopen en komen op 3 punten. Peter, Nico en Ria kwamen de top 10 binnen.

Komende woensdag 22 maart zal het er nog om spannen! Iedereen succes!42 weergaven

Comments


bottom of page